Profil společnosti Design, grafika Malonákladový tisk Ofsetový tisk Velkoplošný tisk Polepy aut
           
           
Polypropylen Knihařství Dětské koutky Reklamní předměty Slunečníky Překlady, tlumočení
 
Novinky
Poptávka
Download
Reference
Kontakt

1. Provádíme vazbu bakalářských, diplomových a disertačních prací. Je možné buď klasické provedení v černých deskách se zlatým potiskem či jiná provedení dle Vašeho přání. Studenti mohou být cenově zvýhodněni a po předešlé domluvě lze diplomovou práci vyhotovit do dalšího dne bez příplatku.

cena
počet
kusů
cena
(Kč/ks)
1 190
2 180
3 a více 160

Studenti ze stejné fakulty a ústavu, kteří si nechají vyhotovit desky současně, mohou využít množstevní slevy pro tři a více kusů.

Příklad: Jsem studentem FAST VUT Brno, Ústav fyziky. Chci vyhotovit dvě diplomové práce (DP). Kamarád ze stejného ústavu chce vyhotovit také dvě DP. Necháme–li si desky připravit zároveň, bude pro nás platit cena vztažená na čtyři kusy (160 Kč/ks).

2. Pro snažší orientaci ve sbírkách zákonů je vhodná jejich kompletace. Nabízíme jak klasické provedení v černých deskách, tak i další barevná provedení dle Vašeho přání. Vazbu provádíme i do koženky či kůže (280 Kč/ks).

3. Vlastníte starší knihy s vytrhanými stránkami či potrhanou vazbou? Nebo jste si naopak koupili knihu novou v brožovaném vydání? Pak si je můžete nechat vyvázat do plátna, koženky nebo kůže. Nabízíme různá barevná provedení.

Kupujete si, nebo svým dětem, časopisy a jiné magazíny? Vytvořte si přehlednou knihovnu s jednotlivými měsíčníky či ročníky. Pro mladší děti jsou vhodné omyvatelné desky. Opět nabízíme různá barevná provedení.

cena
formát cena
(Kč/ks)
A5 80 - 120
A4 170 - 250

Udělejte radost svým blízkým a dejte jim pěknou knihu.

Kontaktujte provozovnu KNIHAŘSTVÍ na telefonním čísle +420 602 722 792

     Copyright © ARTRON 2005 / All rights reserved. Design and Graphics by ARTRON 2005, s.r.o.